Ben Selen, Londra merkezli Holistik Beslenme ve Wellness Koçuyum. UK Health Coaches Association üyesiyim. Uzmanlık alanım yoğun hayat temposuna sahip kişilerde sürdürülebilir kilo kaybı. Tüm programlarımı Alkali Beslenme ilkeleri doğrultusunda alkali menüler ile oluşturuyorum.

2015 yılından beri 1228 kişiye birebir koçluk yaptım. Grup programlarıma ise 3000'den fazla kişi katıldı. Tüm program katılımcıları ilk ay içerisinde 4 ila 12 kg arası yağdan kilo kaybı gözlemledi. Birebir koçluk yaptığım danışanlarımın %80'i hedeflerine 2 aydan kısa sürede ulaştı. Düzenli yaptığım anketlerde ise danışanlarımın %70'i programımız boyunca öğrendiklerini yaşam tarzı alışkanlığı olarak sürdürülebildiğini ve kilo kaybının kalıcı olduğunu beyan etti!

Şimdi ise daha çok kişiye fayda sağlayabilmek amacıyla bireysel koçluk programlarımdaki etkisi kanıtlanmış teknik ve unsurları #SelenleHafifle grup programında katılımcılara uygulayacağım.

Şimdi sen de katıl ve bu grubun bir parçası ol!

Kontenjan belirli kişi ile sınırlıdır.

https://selengulbahce.com/ adresinden detaylı bilgilere ve diğer danışmanlık paketlerine bakabilirsin.

Program bana uygun mu?

Gerçek şu ki, bu bir "diyet" programı değildir ve bu sebeple bu program herkes için uygun olmayacaktır. Eğer fazla kilon varsa ve bu kiloları hızlı fakat kalıcı ve sağlıklı bir şekilde vermek istiyorsan bu program sana uygun olabilir. Bu program sana uygun mu anlamak için aşağıdaki soruları cevaplayabilirsin:

1. Çok fazla diyet deneyip istediğin sonuca ulaşamadın mı?
2. Diyetler yapıp kilo versen de tekrar bu kiloları fazlasıyla geri mi aldın?
3. Kendini kısıtlayıcı diyet döngüsüne hapsolmuş mu hissediyorsun?
4. Bu döngüden sonsuza dek çıkmak ve kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek ister misin?
5. Daha sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme alışkanlıklarını hayatına katmak için kendine bir yatırım yapmaya hazır mısın?


Eğer bu soruların çoğuna "EVET!" cevabı verdiysen bu program tam sana göre!

#SelenleHafifle

Kontenjan belirli kişi ile sınırlıdır.

#SelenleHafifle Programı Sayesinde Nelere Ulaşacaksın?

#SelenleHafifle 1 aylık bir koçluk programıdır. Program süresince aşağıdakilerden faydalanabileceksin:

KOÇLUK SEANSLARI

Her hafta en az birer saatlik seans videolarıyla ve çeşitli içeriklerle hem alkali beslenmenin temel mantığını, arkasındaki bilimi öğrenecek hem de dengeleme mantığını ve kendi alkali menülerini oluşturmanın yollarını öğreneceksin. Program boyunca sürdürülebilir alışkanlıklar kazanma ile ilgili birçok bilgiyi bu seans videolarında aktarmış olacağım.

MENÜLER

1 aylık kilo kaybı ve yağ yakımı odaklı menüler ve pratik ipuçları. İlk ayda 4 ile 12 kg arasında yağdan kilo kaybı hedefliyoruz!

MEYDAN OKUMALAR

Her hafta birbirinden eğlenceli ve motive edici grup meydan okumalarına katılabileceksin!

SINIRSIZ DESTEK
SORU & CEVAP

Program boyunca dilediğin zaman sorularını platform üzerinden sorma şansı yakalayacaksın! Bu şekilde sınırsız destek alabilecek ve dilersen başarılarını, ilerlemeni diğer katılımcılar ile paylaşarak motive olabileceksin. Ayrıca kapalı bir facebook grubuna katılma şansı da yakalayacaksın!

- 4 adet birer saatlik seans videolarının ücreti: 5000 TL
- 1 aylık sınırsız destek içeren koçluk programımın ücreti: 3000 TL


Tüm programın ücreti ise 8000 TL yerine sadece 799 TL!

Teklif kısa bir süre için geçerlidir. Programı bir kez satın aldıktan sonra içeriklere 3 ay boyunca sınırsız erişebileceksin ve platform üzerinden 3 ay boyunca sınırsız destek alabileceksin.

Şimdi sen de kalıcı bir şekilde hedeflediğin kiloya ulaş ve sürdürülebilir alışkanlıklar kazan!

★ ★ ★ ★ ★

"Hafta içi yoğun çalışma temposu, hafta sonu ise seyahat, sosyal aktiviteler derken ipin ucunu kaçırmıştım. Yoğun tempoda sağlıklı beslenmeyi bir türlü beceremiyor, kendimi zinde hissetmiyordum. Taa ki alkali beslenmeyle tanışana kadar! Selen’in programı sayesinde sağlıklı beslenmeyi yasam stilim haline getirdim. Hem de hayalimdeki bedene ulaştım! Selen’in motivasyonu, deneyimi ve bilgisi olmasa asla başaramazdım."

ELİF NAŞAL

★ ★ ★ ★ ★

"Selen ile tam 35 kg verdim. Ben sadece kilo vermedim; sağlığımı geri kazandım. Cildim parladı, yürümeme dahi engel olan ödemler son buldu, kan değerlerimdeki değişime inanamazsınız. En önemlisi de kendime güvenimi  geri kazandım. Aynı zamanda bu süreçte hiç sıkılmadım. Neyi; nasıl, ne zaman yemem gerektiğini öğrendim. Yaşam şeklinizi değiştirmek, daha mutlu ve sağlıklı bir birey olmak istiyorsanız Selene başvurun bence. Ben iyi ki hayatıma girmiş diyorum!"

PELİN OGUR

★ ★ ★ ★ ★

"Selen çok kısa bir sürede benim sağlıksız beslenme alışkanlıklarımı Alkali beslenmeye uygun alternatiflerle değiştirip, sürdürülebilir bir sistem uygulamamı sağladı. Sonucunda da çok kısa bir surede “hiçbir zaman gitmez!” dediğim yaklaşık 20 kilodan ve sağlık problemlerimden kurtulmuş oldum. Selen ise bu sistemi nasıl kurmanız ve nasıl sürekli hale getirmeniz gerektiğini öğretmek konusunda çok iyi." 

ÇAĞLA BALABAN

★ ★ ★ ★ ★

Selen'le çalışmaya başladığımda 122 kiloydum. Bugün çalışmamızın 6. ayı tamamlanırken 86 kiloyum. Programa başladığımdan bu yana düzenli aralıklarla ölçtürdüğüm tüm kan değerlerim çok iyi seviyede. Selen’in asıl başarısı bu süreci keyifli hale getirebilmesi ve sabırla yaptığımız her şeyin mantığını anlatması. Özetle eğer zayıflamak istiyorsanız herhangi bir diyetisyene gidin; ancak sağlıklı bir siz ile yeniden tanışıp, hayatınızı o şekilde devam ettirmek isterseniz vakit kaybetmeden Selen’e başvurun.

MURAT AYRANCIOĞLU

★ ★ ★ ★ ★

Selen'le 1 ay içerisinde 6.9 kg vererek 59.9 kg’dan 53 kg’a indim. Bel bölgemde 8 cm ve kalçamda 7 santim inceldim. Belim 68 cm’den 60 cm’e kalçam ise 98 cm’den 91 cm’e indi. Yediklerim beni gerçekten doyurdu hatta yiyerek zayıfladım diyebilirim!! Günden güne zar zor girdiğim kotlara kolayca girmeyi başardığımda zayıfladığımı fark ettim. Bu süreç boyunca beni asıl motive eden bu oldu! Aynı zamanda tüm program boyunca Selen’in ilgisi ve koçluğu çok yapıcıydı. Teşekkürler Selen!

YASEMİN DEMİRTAŞ

★ ★ ★ ★ ★

Selen’den önce son derece sağlıksız beslenip mide problemleri çekerdim. Evlendikten sonra aldığım 15 kg da başıma dert olmuştu. Ne yaptıysam hiçbir işe yaramadı, kilo veremiyordum. Ama Selen'le çalışmaya başladıktan sonra fark ettim ki kilo vermek amaçtan çok bonus puan gibiydi. Sağlıklı beslenmekten keyif aldıkça fazla kilolarım kendiliğinden gitti. En önemlisi, yeme alışkanlığım değiştikten sonra mide problemlerim de son buldu. Selen’le 1 ayda tam 7 kg verdim ve sonra eski beslenme şekline asla geri dönmedim. Eğer  gerçekten hayatınızda köklü bir değişiklik yapmak ve sağlıklı olmak istiyorsanız kesinlikle Selen’le çalışın.

ERİNÇ AKSAKAL